Pixmac000002036331u

3 zásady pro jardní detox!

Posted in Dieta a hubnutí.

S příchodem jara se spousta z nás pouští do jarního detoxu. Chceme být po zimě přeci krásní, svěží a zdraví. Jakou formu detoxikace ale zvolit a který je vlastně ten nejlepší? To se sice nedá obecně určit, jelikož každé tělo je jiné a reaguje naprosto jiným způsobem, můžeme vám však dát tipy, kterými rozhodně nic nezkazíte! Finální forma už je pak jen na vás...

Nechce se vám do ordinace? Vyzrajte na hemeroidy jinak!

Posted in Zdraví a nemoci.

Hemeroidy, zlatá žíla, píštěl - nevíte, o co se jedná? Třikrát hurá! Jste jedním z mála šťastlivců. Bohužel se s tímto nepříjemným problémem potýká stále více lidí ve věku nad třicet let a málokdo ví, jak s ním efektivně bojovat. Nejlepším řešením je rychlý operativní zákrok, ale ne každý si na něj troufne. Jak se hemeroidů tedy zbavit bez operace? Máme pro vás několik šetrnějších metod, které vám uleví od bolesti. 

Jak vybrat kvalitní fitness e-shop?

Posted in Fitness.

Máte-li trošku zájem vypadat lépe než většina společnosti, chodíte do fitka, jíte zdravě a prostě o sebe pečujete. Dalo by se říct, že jste fitness nadšenec. Ale pokud je vaše tělo pod zátěží pravidelného cvičení je dobré dobré mu dopřát různé doplňky stravy a jinou výživu, kterou nakoupíte na fitness eshopech.

I firmy můžou ovlivňovat vaše zdraví!

Posted in Fitness.

Mysleli jste si, že nemoci můžou být jenom takové, které chytnete od kašlajících dětí nebo v čekárně u doktora? Pokud jste naši čtenáři, tak víte, že nemoc může mít jak fyzický tak psychický charakter. A velkou roli v tom hraje také pracovní prostředí a prostory firmy, ve které pracujete. Zejména, pokud se jedná o sériovou výrobu či třísměnný provoz.

firma

Lepší léčení nemoci zubů

Posted in Zdraví a nemoci.

Až 70% dotazovaných Čechů se bojí nebo se vyhýbá návštěvě zubní ordinace a léčby nemocných zubů, protože zákroky jsou prostě nepříkemné. Jak cítí jakékoliv zubařské pomůcky, dělá se jim zle. My ale máme radu pro stomatology, jak to svým pacientům udělat příjemnější a odbourat v nich strach ze samotné návštěvy.

special care

Iontové nápoje vám doplní ztracenou energii

Posted in Doplňky stravy.

Iontové nápoje jsou se svým speciálním složením nejvíce vhodné pro sportovce, ale zároveň i pro osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Tento doplněk vám totiž doplní ztracené tekutiny, které během sportovního výkonu vypotí a zároveň i energii. Nejčastěji je složen z glukózy, maltodextrinu nebo fruktózy. Pro ty co neví, tak to jsou lehce a rychle stravitelné druhy sacharidů, a to je přesně to co naše po a nebo při fyzickém výkonu potřebuje.