Pixmac000002036331u

Celoskleněné posuvné dveře – cena Vás zaskočí!

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Celoskleněné posuvné dveře jsou skvělá volba pro vstup do jakékoliv veřejné budovy. Jsou rychlé, praktické a zvládnou i obrovské nápory lidí v ty nejrušnější hodiny. Problém při jejich pořizování ale nastane, když se snažíte zjistit přesnou cenu. Čtěte dál a dozvíte se, jak cenu požadovaných dveří zjistit skoro na korunu přesně!

celoskleněné posuvné dveře

Kde sehnat pevnou látku na šití levně?

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Pomalu se nám blíží čas na vánoční výzdobu a s tím také doba testování vašich DIY limitů. Po roce vytahujete šitíčka a staré látky a pokoušíte se z nich vytvořit podobná veledíla jako vidíte na Instagramu a Pinterestu. Ze starých utěrek a mikin ale moc hezkou výzdobu nevytvoříte. Je proto lepší pořídit úplně nové látky. Nevíte ale, jak dlouho u šití zůstanete a nechce se vám zbytečně utrácet? Pojďte s námi prozkoumat možnosti nákupu levných látek!

látky na hromádce

Jak se oblékají cyklisté? Přece do cykloolbečení

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Mnoho lidí se domnívá, že jen opravdoví profesionální cyklisti potřebují cyklistický dres. TO je ovšem mylná představa, protože jízda na kole v obyčejném tričku, teplákách a bundě prostě není to pravé a maximálně vám to celou vyjížďku pěkně znepříjemní. Cyklo oblečení plní funkci toho, že se v sedle cítíte velmi příjemně, a to díky nízké hmotnosti, vzdušnosti a odvodu potu od těla.

cyklo oblečení castelli