Pixmac000002036331u

Celoskleněné posuvné dveře – cena Vás zaskočí!

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Celoskleněné posuvné dveře jsou skvělá volba pro vstup do jakékoliv veřejné budovy. Jsou rychlé, praktické a zvládnou i obrovské nápory lidí v ty nejrušnější hodiny. Problém při jejich pořizování ale nastane, když se snažíte zjistit přesnou cenu. Čtěte dál a dozvíte se, jak cenu požadovaných dveří zjistit skoro na korunu přesně!

celoskleněné posuvné dveře

Proč je tak těžké najít přesnou cenu?

Odpověď je velmi jednoduchá. Každé dveře jsou totiž úplně jiné. Pro užší vstup budou potřeba úplně jiné dveře než pro vstup, který je dvojitý nebo dokonce trojitý. To samé platí pro použitý materiál a také doplňkové funkce. Proto je těžké určit dokonce i orientační cenu, od které byste se mohli při rozhodování odrazit. A když vám výrobce nemůže napsat obecnou orientační cenu, určit cenu přesně pro vás by pro něj bylo ještě těžší. Ale to neznamená, že je to nemožné!

Jak zjistím přesnou cenu?

Celoskleněné posuvné dveře jsou produkt, který se skládá z mnoha různých částí, které je třeba vzít při tvorbě ceny v potaz. Jak už jsme řekli, výrobce bude při kalkulaci zajímat několik základních bodů:

  • velikost
  • materiál
  • odolnost proti požáru
  • doplňkové funkce 

A přesně tyto informace musí výrobce před výpočtem orientační ceny znát. Vám už stačí jenom zaslat poptávku na kalkulaci.

Jakou cenu můžu čekat?

U automatických dveří bude cena vždy dražší, než například u běžných dveří, které máte doma. Jejich výroba i zapojení je o dost složitější a v ceně navíc bývají někdy započítáy služby jako například servisní zásahy. Měli byste ale vědět, že se jedná o investici, která se vám v budoucnu rozhodně vyplatí. Posuvné dveře by dnes neměly chybět v žádné veřejné budově.

Kde požádat o kalkulaci?

Přímo u výrobce dveří. U nás je to například firma Spedos. Její dlouholeté zkušenosti a realizace v malých i velkých firmách z ní dělají perfektního partnera pro personální i průmyslové vstupy.

celoskleněné posuvné dveře