Pixmac000002036331u

Neoprávněné podnikání – jak ho vyřešit?

Posted in Fitness.

Setkali jste se někdy s neoprávněným podnikáním? Pokud ano, víte, že se jedná o nelegální činnost, která je hlídána a upravena například živnostenský nebo trestní zákonem. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně je, jaké postihy za to jsou a jaký je rozdíl mezi fyzickou a právnickou osobou.

Nebankovní půjčky pro firmy

Návod na stavbu pergoly

Posted in Fitness.

Jste vyznavačem zahrádkaření? Pokud ano, nejspíš máte rádi také zahradní posezení, grilování nebo jen pokec s přáteli. Představte si, že se najednou zatáhne a začne pršet. To je k vzteku a vy musíte všeho nechat a jít uklidit ze stolu. Moderním zahradní stavbou je pergola, tedy jakýsi zahradní přístřešek určený pro posezení s funkcí ochrany před deštěm a slunečními paprsky. V tomto lčánku si řekneme, jak postupovat při stavbě a jaké jsou nejmodernější trendy.

hliníkové pergoly

Výběr sedací soupravy je nelehký

Posted in Fitness.

Sedací souprava neboli sedačka by neměla chybět v žádném obývacím pokoji. Jedná se o dominantní kus nábytku, na který si sedáme, leháme nebo se o něj jen opíráme. Tento článek poslouží jako průvodce v případě, že se poohlížíte po nové sedací soupravě.

sedací souprava rohová

Jak vybrat kvalitní fitness e-shop?

Posted in Fitness.

Máte-li trošku zájem vypadat lépe než většina společnosti, chodíte do fitka, jíte zdravě a prostě o sebe pečujete. Dalo by se říct, že jste fitness nadšenec. Ale pokud je vaše tělo pod zátěží pravidelného cvičení je dobré dobré mu dopřát různé doplňky stravy a jinou výživu, kterou nakoupíte na fitness eshopech.

I firmy můžou ovlivňovat vaše zdraví!

Posted in Fitness.

Mysleli jste si, že nemoci můžou být jenom takové, které chytnete od kašlajících dětí nebo v čekárně u doktora? Pokud jste naši čtenáři, tak víte, že nemoc může mít jak fyzický tak psychický charakter. A velkou roli v tom hraje také pracovní prostředí a prostory firmy, ve které pracujete. Zejména, pokud se jedná o sériovou výrobu či třísměnný provoz.

firma

Zvyšte svalový růst pomocí whey proteinu

Posted in Fitness.

Whey protein neboli bílkovina, tuto magickou látku zná každý, zejména jedna skupina lidí ji přímo miluje a to ti, kteří pravidelně posilují, zdokonalují svou muskulaturu a chtějí, aby svalový nárůst byl rychlejší. S pravidelným užíváním tohoto výživového doplňku budete pozorovat nárůst svalové hmoty mnohem dřív, než kdybyste jen cvičili.