Pixmac000002036331u

Co je SARMs a kde ho v ČR koupit nejlevněji

Posted in Fitness.

Aleš Bursa SARMs

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli pojem SARM, asi si říkáte, "Já myslel, že se ten virus jmenoval SARS, ne sarms?", ale nebojte, o virus se nejedná. Jedná se o specifické acelerátory ve fitness světě a dnes vám prozradíme, proč byste se o ně měli zajímat právě vy.

 

O co se jedná

SARMs je zkratka pro Selektivní Androgenní Receptorové Modulátory, které se využívají ve farmacii k experimentálnímu výzkumu. Tyto látky mají potvrzenou účinnost na tělo v několika aspektech - mnohonásobně podporují při tréninku tvorbu nové svalové hmoty, urychlují spalování tuků a regeneraci svalů po cvičení. Výsledkem je větší a rychlejší tvorba svalů po vašem maximálním úsilí, než bez SARMs. Nejedná se o steroidy a ani nemají jejich negativní vedlejší účinky. 

Kde je sehnat 

Na českém trhu hledat nedoporučujeme. Tím, že se jedná o látky, které slouží k vědeckým účelům, musíte trochu Googlit. Nicméně věříme, že pro Vaše testy určitě něco najdete.

Sarms vs testosteron booster

Často se spojují Sarmy s přírodními látkami pro zvýšení hladiny testosteronu. Narozdíl od vědeckých účelů se boostery testosteronů smí volně užívat a prodávat.

Pokud Vás zajímají tablety pro zvýšení hladiny testosteronu, lze je najít na webu tstbooster.cz

Jaké SARMy se využvají nejvíce?

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit