Pixmac000002036331u

Zvyšte svalový růst pomocí whey proteinu

Posted in Fitness.

Whey protein neboli bílkovina, tuto magickou látku zná každý, zejména jedna skupina lidí ji přímo miluje a to ti, kteří pravidelně posilují, zdokonalují svou muskulaturu a chtějí, aby svalový nárůst byl rychlejší. S pravidelným užíváním tohoto výživového doplňku budete pozorovat nárůst svalové hmoty mnohem dřív, než kdybyste jen cvičili.

Jak nabrat svalovou hmotu?

Posted in Fitness.

Pokud chcete nabrat svalovou hmotu musíte nejdříve začít cvičit. Vhodným cvičením podstoupí vaše jednotlivé svaly stres a stimulujete tím svalová vlákna k růstu. Ovšem je důležité si uvědomit, že pouhým cvičením vám svaly nenarostou. A pokud k tomu nepřidáte vhodnou stravu, tak můžete dokonce svaly ztrácet a to je to poslední co chcete.

 

 

gainer

 

 

 

Sháníte fitness vybavení za dobrou cenu? Máme pro vás tip!

Posted in Fitness.

Sehnat kvalitní fitness vybavení za cenu, která odpovídá vašim představám může být těžké. Ale není to nemožné, pokud víte, kde hledat. Kvalitní dodavatel je základ, co si budeme povídat.

 

Ideální dodavatel je takový, který svým produktům rozumí a práce je jeho koníčkem. Takový je například p. Porubský, který provozuje e-shop Fitness ČR. Dlouhodobě se snaží vyhovět svým klientům a poskytovat jim jen kvalitní a prověřené produkty.

A tak by měl fungovat každý majitel eshopu, který nechce jen vydělávat, ale mít možnost udělat svým zákazníkům radost z nákupu u něj. Spokojený zákazník je základem úspěšného byznysu.

 

Hledáte kvalitní fitness e-shop? Máme pro vás tip

Posted in Fitness.

Fitness ČR patří mezi méně známé e-shopy, ale to nemění nic na jeho kvalitě. Jde o spolehlivý fitness e-shop, který nabízí registrovaným zakázníkům 3% slevu a najdetě na něm spoustu fitness výživy, doplňky stravy, whey proteiny, oblečení do posilovny i posilovací stroje a fitness vybavení za bezkonkurenční ceny.

fitness e-shop

Neskočte na špek konkurenci s velkou reklamou za kterou si připlátíte v ceně nakupovaných produktů. To, že e-shop není známý, neznamená že není kvalitní a důvěryhodný.

Na co jsou dobré iontové nápoje?

Posted in Fitness.

 

Při sportovní aktivitě trvající déle než 10 minut se spotřebovává voda a tělo ztrácí ionty. Důsledkem toho se dostává do nerovnováhy, která může způsobit křeče nebo v horším případě i kolaps z vyčerpání. Proto je dobré při déle trvajících aktivitách doplňovat ionty pomocí iontových nápojů. Existuje několik druhů těchto nápojů a každý má své specifické použití. Pro cardio aktivity, které trvají déle je vhodný jiný typ než pro kratší, ale náročnější aktivity.

 

Co jsou to gainery?

Posted in Fitness.

Gainery jsou tzv. sacharidovo-proteinové koncentráty a mají vliv na dosažení správné hmotnosti u sportovců. Název GAINERY je odvozen z anglického slovesa GAIN, což znamená získat. Přísun  gainerů podporuje výkonnost a výdrž organismu. Dají se používat jako náhrada jednoho jídla v rámci dne.