Pixmac000002036331u

Jak nabrat svalovou hmotu?

Posted in Fitness.

Pokud chcete nabrat svalovou hmotu musíte nejdříve začít cvičit. Vhodným cvičením podstoupí vaše jednotlivé svaly stres a stimulujete tím svalová vlákna k růstu. Ovšem je důležité si uvědomit, že pouhým cvičením vám svaly nenarostou. A pokud k tomu nepřidáte vhodnou stravu, tak můžete dokonce svaly ztrácet a to je to poslední co chcete.

 

 

gainer

 

 

 

 

Právě začátečníci se často špatně nebo nedostatečně stravují a pak se diví proč jim nepřichází žádné výsledky Je důležité dodržovat především pravidelnost ve stravování a vhodné složení jídla. To by se mělo skládat především z adekvátního poměru bílkovinu, sacharidů a tuků. Strava tvoří velmi důležitou část a svaly nepřiberete buď jenom díky ideální stravě nebo ideálnímu tréninku. Klíčem k nárůstu svalové hmoty je kombinace správného cvičení a stravování.

 

Jezte potraviny bohaté na bílkoviny a komplexní sacharidy, které dodají vaším vyčerpaným svalům energii. Naopak bílkoviny pomáhají vaše svaly ochránit a budovat je. Je akorát důležité si spočítat, aby váš energetický příjem byl větší než energetický výdej a poté už zákonitě budete přibírat. Teď už je jen důležité cvičit, aby se ten příjem nepřeměnil v tuky, ale ve svaly.

 

Pokud čtete tento článek, tak máte pravděpodobně problém s nabíráním svalů. A pokud nedokážete do sebe dostat dostatek živin nutných k růstu svalové hmoty je potřeba sáhnout i po suplementech, které vám s tím pomůžou.K tomu se nejčastějí používají gainery, které jsou vhodným doplňkem stravy. Gainer stačí kdykoliv během dne rozmíchat podle dávkování uvedeného na výrobku a vypít a tím docílíte vyššího příjmu živin. Každopádně je ale nutná kombinace jak tréninku, tak stravy a případně doplňků stravy, tedy gaineru.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit