Pixmac000002036331u

Jak funguje akupunktura?

Posted in Zdraví a nemoci.

akupunktura ZlínAsi jste o ní již slyšeli. O jedné z metod tradiční čínské medicíny – o akupunktuře Zlín. Pokud jste viděli nějaký obrázek, kde se provádí akupunktura Zlín, tak vás to možná mohlo vyděsit a odradit, protože lidé podstupující tuto proceduru vypadají jako někdo, kdo si nechává udělat spoustu piercingů a zohavit své tělo. Ale při akupunktuře se do těla zavádí jehličky do přesně stanovených bodů. Tyto body jsou na akupunkturních drahách, skrz které proudí životní energie. A pokud jste nemocní, tato energie se někde nahromadí a je v nerovnováze. A právě akupunktura ve Zlíně vám pomáhá dostat tělo zase do ideálu – do rovnováhy.

Budujme víceúčelové hřiště!

Posted in Fitness.

Moderní město se neobejde bez pořádného hřiště, kde by se zabavili jak ti nejmenší, tak i jejich rodiče. Víceúčelové hřiště je přesně to, co tyto parametry splňuje. Děti mohou využít průlezek, kolotočů, či pískovišť, zatímco jejich rodiče si mohou zahrát kopanou, volejbal, basketbal a různé další hry. Další možností je využít taková hřiště jako posilovnu. Takovou možnost ocení zejména dospívající.
Víceúčelové hřiště přesně podle představ dokáže zrealizovat společnost Gold Return s.r.o., která se na tuto oblast zaměřuje. Její specializací jsou také renovace umělých povrchů, mezi něž spadá údržba tartanu, umělého trávníku a jiné. Dokáží se postarat také o opravy sportovního oplocení a mantinelů. Vše s potřebnou kvalitou. Už máte vybráno, kde bude stát nové hřiště?

Bramborové těsto během chviličky!

Posted in Vaříme.

Pokud máte raději maso než zákusek, pak určitě milujete i bramborové knedlíky. Protože ty se podávají k těm nejlepším masům jako je kačena, maso se zelím apod. Často tvorba tohoto knedlíku odrazuje skrz dobu přípravy. My Vás ale přesvědčíme, že to tak nemusí být!

 

Že nevíte, co je ajvar?

Posted in Vaříme.

Že jste slovo Ajvar nikdy neslyšeli? Nebo slyšeli, ale neumíte si pod ním nic představit? Tak je na čase se seznámit.

ajvar

Ajvar – to je chutná, zdravá a výživná náhrada tatarek a kečupů ve vašem jídelníčku. Vyrábí se ze zeleniny, konkrétně z lilku, rajčat, papriky. Dochucená speciálním kořením, což dohromady dává chutné dochucovadlo. Můžete je používat k párkům, masu nebo jako základ do pomazánek, toastů nebo sendvičů pro lepší chuť. Díky tomu, že se vyrábí ze zeleniny, neobsahuje vůbec žádná éčka. Proto je mohou jíst (a důrazně se doporučuje) i děti. Výborná je i hustá zeleninová polévka připravená právě z Ajvaru Podravka, kterou si jednoduše zamilujete. 

Navrhni si vlastní botu

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Boty značky Prestige přicházejí s novým a moderním koncepcem – navrhni si svou vlastní Prestižku. Pokud tě nebaví jít s davem a mít boty, jako další tisíce lidí, tak není nic jednoduššího, než vstoupit do laboratoře na jejich stránkách a vytvořit si vlastní kreativní nápad.

prestige