Pixmac000002036331u

I firmy můžou ovlivňovat vaše zdraví!

Posted in Fitness.

Mysleli jste si, že nemoci můžou být jenom takové, které chytnete od kašlajících dětí nebo v čekárně u doktora? Pokud jste naši čtenáři, tak víte, že nemoc může mít jak fyzický tak psychický charakter. A velkou roli v tom hraje také pracovní prostředí a prostory firmy, ve které pracujete. Zejména, pokud se jedná o sériovou výrobu či třísměnný provoz.

firma

Lepší léčení nemoci zubů

Posted in Zdraví a nemoci.

Až 70% dotazovaných Čechů se bojí nebo se vyhýbá návštěvě zubní ordinace a léčby nemocných zubů, protože zákroky jsou prostě nepříkemné. Jak cítí jakékoliv zubařské pomůcky, dělá se jim zle. My ale máme radu pro stomatology, jak to svým pacientům udělat příjemnější a odbourat v nich strach ze samotné návštěvy.

special care

Iontové nápoje vám doplní ztracenou energii

Posted in Doplňky stravy.

Iontové nápoje jsou se svým speciálním složením nejvíce vhodné pro sportovce, ale zároveň i pro osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Tento doplněk vám totiž doplní ztracené tekutiny, které během sportovního výkonu vypotí a zároveň i energii. Nejčastěji je složen z glukózy, maltodextrinu nebo fruktózy. Pro ty co neví, tak to jsou lehce a rychle stravitelné druhy sacharidů, a to je přesně to co naše po a nebo při fyzickém výkonu potřebuje.

Zvyšte svalový růst pomocí whey proteinu

Posted in Fitness.

Whey protein neboli bílkovina, tuto magickou látku zná každý, zejména jedna skupina lidí ji přímo miluje a to ti, kteří pravidelně posilují, zdokonalují svou muskulaturu a chtějí, aby svalový nárůst byl rychlejší. S pravidelným užíváním tohoto výživového doplňku budete pozorovat nárůst svalové hmoty mnohem dřív, než kdybyste jen cvičili.

Jak nabrat svalovou hmotu?

Posted in Fitness.

Pokud chcete nabrat svalovou hmotu musíte nejdříve začít cvičit. Vhodným cvičením podstoupí vaše jednotlivé svaly stres a stimulujete tím svalová vlákna k růstu. Ovšem je důležité si uvědomit, že pouhým cvičením vám svaly nenarostou. A pokud k tomu nepřidáte vhodnou stravu, tak můžete dokonce svaly ztrácet a to je to poslední co chcete.

 

 

gainer

 

 

 

Sháníte fitness vybavení za dobrou cenu? Máme pro vás tip!

Posted in Fitness.

Sehnat kvalitní fitness vybavení za cenu, která odpovídá vašim představám může být těžké. Ale není to nemožné, pokud víte, kde hledat. Kvalitní dodavatel je základ, co si budeme povídat.

 

Ideální dodavatel je takový, který svým produktům rozumí a práce je jeho koníčkem. Takový je například p. Porubský, který provozuje e-shop Fitness ČR. Dlouhodobě se snaží vyhovět svým klientům a poskytovat jim jen kvalitní a prověřené produkty.

A tak by měl fungovat každý majitel eshopu, který nechce jen vydělávat, ale mít možnost udělat svým zákazníkům radost z nákupu u něj. Spokojený zákazník je základem úspěšného byznysu.

 

Jak vznikají křečové žíly?

Posted in Zdraví a nemoci.

Nohy jako z olova a nepěkné metličky na pokožce. Nic Vám to neříká? Buďte rádi. Křečové žíly totiž trápí více jak 70% žen a 50% mužů. Křečové žíly nejsou pouze estetickým problémem, ale také onemocněním, které může vést až k životu nebezpečné trombóze.

Hledáte kvalitní fitness e-shop? Máme pro vás tip

Posted in Fitness.

Fitness ČR patří mezi méně známé e-shopy, ale to nemění nic na jeho kvalitě. Jde o spolehlivý fitness e-shop, který nabízí registrovaným zakázníkům 3% slevu a najdetě na něm spoustu fitness výživy, doplňky stravy, whey proteiny, oblečení do posilovny i posilovací stroje a fitness vybavení za bezkonkurenční ceny.

fitness e-shop

Neskočte na špek konkurenci s velkou reklamou za kterou si připlátíte v ceně nakupovaných produktů. To, že e-shop není známý, neznamená že není kvalitní a důvěryhodný.