Pixmac000002036331u

Iontové nápoje vám doplní ztracenou energii

Posted in Doplňky stravy.

Iontové nápoje jsou se svým speciálním složením nejvíce vhodné pro sportovce, ale zároveň i pro osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Tento doplněk vám totiž doplní ztracené tekutiny, které během sportovního výkonu vypotí a zároveň i energii. Nejčastěji je složen z glukózy, maltodextrinu nebo fruktózy. Pro ty co neví, tak to jsou lehce a rychle stravitelné druhy sacharidů, a to je přesně to co naše po a nebo při fyzickém výkonu potřebuje.

 

Díky sportovním výkonu totiž přijdeme o značné množství energie, kterou potřebuje co nejrychleji doplnit. A k tomu nám skvěle poslouží právě iontový nápoj. Díky němu se nebudeme cítit tak vyčerpaně a náš sportovní výkon bude lepší a delší. Kromě toho, že vám iontový nápoj doplní energii, tak je bohatý také na vitamíny a minerály. A především na takové, které naše tělo nejvíce ztratí při sportovním tréninku.

 

iontovvé nápoje

Kdy je vhodné iontový nápoj pít?


Téměř vždy by měl mít každý výrobce uvedené ideální dávkování na obalu. Iontový nápoj můžete dávkovat  před výkonem do zásoby až dvě hodiny předem. Avšak nejčastěji se doporučuje iontový nápoj popíjet během a po zvýšené tělesné zátěži, která trvá déle jak 1 hodinu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit