Pixmac000002036331u

Že nevíte, co je ajvar?

Posted in Vaříme.

Že jste slovo Ajvar nikdy neslyšeli? Nebo slyšeli, ale neumíte si pod ním nic představit? Tak je na čase se seznámit.

ajvar

Ajvar – to je chutná, zdravá a výživná náhrada tatarek a kečupů ve vašem jídelníčku. Vyrábí se ze zeleniny, konkrétně z lilku, rajčat, papriky. Dochucená speciálním kořením, což dohromady dává chutné dochucovadlo. Můžete je používat k párkům, masu nebo jako základ do pomazánek, toastů nebo sendvičů pro lepší chuť. Díky tomu, že se vyrábí ze zeleniny, neobsahuje vůbec žádná éčka. Proto je mohou jíst (a důrazně se doporučuje) i děti. Výborná je i hustá zeleninová polévka připravená právě z Ajvaru Podravka, kterou si jednoduše zamilujete. 

Navrhni si vlastní botu

Posted in Funkční oblečení a obuv.

Boty značky Prestige přicházejí s novým a moderním koncepcem – navrhni si svou vlastní Prestižku. Pokud tě nebaví jít s davem a mít boty, jako další tisíce lidí, tak není nic jednoduššího, než vstoupit do laboratoře na jejich stránkách a vytvořit si vlastní kreativní nápad.

prestige

Chcete mít svaly? Zkuste proteiny!

Posted in Doplňky stravy.

Na internetu existuje celá řada návodů, jak zhubnout a zbavit se přebytečných kilogramů. Každý z vás si může vybrat dietu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Zapomeňte na nefungující diety, během nichž hladovíte. Navíc u drastických diet musíte počítat s jo-jo efektem. Chcete-li zhubnout, zpevnit si tělo, doporučujeme vyváženou stravu a aktivní pohyb. Do těla dostaňte proteiny na růst svalů, které se nachází v masu. Proteiny můžete do těla dostávat také jako doplněk stravy, který zakoupíte v kamenných i internetových obchodech. Zlepšíte tak svůj metabolismus. Tento způsob opravdu funguje. Vyzkoušejte to i vy.

Co je Crohnova nemoc?

Posted in Zdraví a nemoci.

Zdraví člověka je na prvním místě. Ne na darmo se říká že zdraví je nad všechno zlato světa. Děti, dospělé, staré lidi, všechny věkové skupiny trápí různé zdravotní problémy. Některé z nich jsou běžné, ale jiné jsou jen těžko léčitelné. Právě v takovém případě jsme ochoten dát vše za to, abychom si své zdraví ubránili. Každým rokem lékaři objevují nové nemoci, které nás mohou postihnout. Jednou z nich je Crohnova nemoc, která je infekční au nás ještě brzy nepoznaná. Ve světě se pomalu rozšiřuje, a proto musíme už teď dělat preventivní opatření, abychom se včas vyhnuli různým podobným nemocem.

Pořiďte si kvalitní matraci

Posted in Zdraví a nemoci.

Neumíte si vybrat správnou matraci? Proto si přečtěte náš přehled:

Matrace ze studené pěny jsou velmi oblíbené v posledních letech. Pěna se vytvaruje individuálně podle těla každého člověka. Tvarování má jednoduchý princip – podle teploty těla a tlaku, který je na ni vyvíjen, se změní i tuhost matrace. Jsou perfektní, pokud vás bolí záda.

Pružinová a taštičková matrace jsou pro milovníky tradice. Obyčejné pružinové matrace se dnes kupují snad jen na chalupu. Za to taštičkové jsou perfektní pro všechny, kdo se hodně potí, protože taštičky jsou prodyšné a nevzniká tak plíseň, ale roztoči. Navíc díky taštičkám a jednotlivým pružinám se perfektně zónují.

Pokud si chcete dopřát luxus a máte na něj, pak si pořiďte latexovou matraci. Mají dlouhou životnost a jsou krásně měkoučké.