Pixmac000002036331u

Teória čínskej medicíny?

Posted in Zdraví a nemoci.

Teória čínskej medicíny zahŕňa veľké množstvo vedomostí, na základe ktorých je vybraný niektorý z konkrétnych liečebných postupov. Základná teória zahŕňa poznania toho, ako organizmus funguje v normálnom stave, ako vznikajú poruchy, aké sú ich príčiny a ako sa prejavujú a akým spôsobom je možné odstrániť.

Čínska medicína obsahuje disciplíny jako učenie o jin-jangu a piaatich prvkoch, o vnútorných orgánoch, o čchi (energii), krvi a telesných tekutinách, o sieti dráh (meridiány - cesty kde prúdi energia a krv), o príčinách vzniku ochorení, o mechanizme chorôb, metódy vyšetrovania, diferenciálna diagnostika alebo evencia a zásady liečby. Zaujíma vás to?

Vyřešte své křečové žíly

Posted in Zdraví a nemoci.

Skleroterapie je injekční metoda, při níž dochází k léčbě křečových žil neboli varixů. Samotná léčba probíhá vpichováním speciálního sklerotizačního roztoku přímo do postižené žíly. K zákroku se používají velmi tenké jehly. Po aplikaci léčivé látky do žíly dochází časem k jejímu postupnému přestavění ve vazivo. Po ošetření by mělo dojít ke kompresi pomocí elastických punčoch, které pacient nosí po dobu určenou ošetřujícím lékařem. Většinou platí, že čím větší ošetřená žíla, tím delší doba nošení kompresivních punčoch. Výše ceny léčby závisí také na velikosti varixu, u větších varixů pak bývá zákrok částečně hrazen zdravotní pojišťovnou.

Gainery

Posted in Fitness.

Gainery jsou výborným doplňkem stravy pro tvrdě cvičící a posilující jedince s fitness činkami i pro jednotlivce, jejichž hlavní energeticky výdejovou činností je sport vytrvalostní. Jejich složení bývá většinou tvořené sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vitaminy, aminokyselinami a dalšími.

Chcete mít rychle svaly? Kupte si kreatin

Posted in Doplňky stravy.

Když se řekne kreatin, pak každý sportovec ví, o čem se mluví. Jedná se o zázračný, legální a vysoce účinný doplněk, s nímž můžete vylepšit svůj výkon, sílu a hlavně slouží k rychlému nárůstu svalové hmoty. Jestliže posilujete, pak pro vás má tato látka velký význam. Jedná se o aminokyselinu, která se tvoří v lidském těle. Ale při jeho nedostatku mají sportovci zhoršený výkon a také zpomalenou regeneraci. Není tedy divu, že se kreatin objevil jako doplněk stravy.

Prodej doplňků stravy

Posted in Fitness.

Fitness shop FitnessCR.cz se zabývá prodejem doplňků stravy pro kuturisty a sportovce. Fitness shop nabízí široký sortiment sportovních a výživových doplňků. 

Zvyšte svoji fyzickou zdatnost a výkonnost pomocí výrobků od firmy Muskulvit!

Buďte silnější, štíhlejší a zdravější

Posted in Fitness.

 

Ztrácí vaše tělo před zrcadlem kontury a připadáte si spíše jak tající sněhulák? Pány často trápí povolená a kulatící se bříška, dámy mají potíže se svým nevzhledným pozadím. Neměli byste se uklidňovat tvrzením, že mnozí lidé jsou na tom hůře než vy, ale začněte s přebytečnými kilogramy a nevzhledně vypadající postavou aktivně bojovat. Ale nestačí změnit stravovací návyky, musíte zařadit do svého harmonogramu také pohybové aktivity.

S přicházející zimou se omezují možnosti cvičení venku. Do kurzu tedy opět přichází posilovna Praha, která nabízí také osobní trenéry. Tito odborníci v oblasti fitness mají bohaté a několikaleté zkušenosti, znají prověřené postupy, jak správně formovat postavu, a tak vám v této oblasti rádi poradí. Zhubnete, zpevníte svou postavu a uděláte něco pro své zdraví.

Fitness shop

Posted in Fitness.

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.