Pixmac000002036331u

Chcete mít rychle svaly? Kupte si kreatin

Posted in Doplňky stravy.

Když se řekne kreatin, pak každý sportovec ví, o čem se mluví. Jedná se o zázračný, legální a vysoce účinný doplněk, s nímž můžete vylepšit svůj výkon, sílu a hlavně slouží k rychlému nárůstu svalové hmoty. Jestliže posilujete, pak pro vás má tato látka velký význam. Jedná se o aminokyselinu, která se tvoří v lidském těle. Ale při jeho nedostatku mají sportovci zhoršený výkon a také zpomalenou regeneraci. Není tedy divu, že se kreatin objevil jako doplněk stravy.

Prodej doplňků stravy

Posted in Fitness.

Fitness shop FitnessCR.cz se zabývá prodejem doplňků stravy pro kuturisty a sportovce. Fitness shop nabízí široký sortiment sportovních a výživových doplňků. 

Zvyšte svoji fyzickou zdatnost a výkonnost pomocí výrobků od firmy Muskulvit!

Buďte silnější, štíhlejší a zdravější

Posted in Fitness.

 

Ztrácí vaše tělo před zrcadlem kontury a připadáte si spíše jak tající sněhulák? Pány často trápí povolená a kulatící se bříška, dámy mají potíže se svým nevzhledným pozadím. Neměli byste se uklidňovat tvrzením, že mnozí lidé jsou na tom hůře než vy, ale začněte s přebytečnými kilogramy a nevzhledně vypadající postavou aktivně bojovat. Ale nestačí změnit stravovací návyky, musíte zařadit do svého harmonogramu také pohybové aktivity.

S přicházející zimou se omezují možnosti cvičení venku. Do kurzu tedy opět přichází posilovna Praha, která nabízí také osobní trenéry. Tito odborníci v oblasti fitness mají bohaté a několikaleté zkušenosti, znají prověřené postupy, jak správně formovat postavu, a tak vám v této oblasti rádi poradí. Zhubnete, zpevníte svou postavu a uděláte něco pro své zdraví.

Fitness shop

Posted in Fitness.

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.

Konzumujte doplňky stravy!

Posted in Doplňky stravy.

Doplňky stravy jsou zvláštní kategorií potravin obsahující vitamíny a minerály. Dodávají organismu živiny, které nezbytně potřebuje a které nedostává v běžné stravě.

Doplňky stravy od firmy Muskulvit jsou součástí proteinových a sacharidových přípravků, které skvěle působí s dalšími přípravky od stejnojmenné firmy.

Zhubněte snadno a efektivně!

Posted in Dieta a hubnutí.

Doporučené rady pro změnu stravování:

  1. Zvyšte konzumaci vlákniny a syrové stravy
  2. Zvyšte příjem neslazených tekutin
  3. Konzumujte o minimálně polovinu bílkovin, obsahující živočišné tuky
  4. Konzumujte produkty s co nejmenším množstvím tuku
  5. Nejezte smažené pokrmy
  6. Konzumujte zeleninu a ovoce
  7. Používejte doplňky výživy

Konzumujte vitamíny a minerály! Pomáhají udržet zdraví a regulaci metabolizmu a umožňují biochemické procesy, které uvolňují energii z přijaté stravy.