Pixmac000002036331u

3 osvědčené způsoby, jak zvýšit imunitu

Posted in Doplňky stravy.

nemoc

Imunita umí každého člověka dost potrápit. Jednou za čas prostě vyplne a vy kvůli tomu proležíe týden doma. A paradoxně ráda vypíná až když se po zimě rychle oteplí. Aby vás tento problém už nezaskočil, máme pro vás tři osvědčené postupy, jako třeba tablety na energii na imunitu, jak imunitu udržet na dost vysoké úrovni.

 Bylinky na imunitu

Bylinky jsou takový malý zázrak. Rostou skoro všude, je extrémně jednoduché se k nim nějakým způsobem dostat a i přesto je zase tolik lidí nepoužívá. S imunitou vám nejvíce pomůžou následující bylinky:

  • Vilcacora
  • Lapacho
  • Hlíva ústřičná
  • Guarana
  • Ženšen
  • Acai

Říkáte si, že o většině z nich jste nikdy neslyšeli? Není se čemu divit, v našich podmínkách se jim moc nedaří. Můžete je ale sehnat třeba v kapslích.

Otužování je jedn z osvědčených způsobů, jak se jednou pro vždy zbavit imunitních problémů. Je to takové očkování bez jehel – tělo si na změnu teplot rychle zvykne a pak vás nezaskočí ani ty jarní dny, mezi kterými je rozdíl řeba dvacet stupňů. Navíc se vám pořádně rozproudí krev a bude se vám mnohem lépe pracovat.

Zdravé jídlo

Pizza ještě nikoho před rýmou nezachránila (i když umíte si to představit?), takže vám prostě nezbývá nic jiného, než to jednou za čas překousnout a to jablko si prostě dát. Nejlepší na imunitu jsou citróny..a je v létě něco lepšího, než vychlazená citrónová limonáda? Pokud ale máte radši teplé pití, můžete si citrónem dochutit čaj.

citron

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit