Pixmac000002036331u

Nechce se vám do ordinace? Vyzrajte na hemeroidy jinak!

Posted in Zdraví a nemoci.

Hemeroidy, zlatá žíla, píštěl - nevíte, o co se jedná? Třikrát hurá! Jste jedním z mála šťastlivců. Bohužel se s tímto nepříjemným problémem potýká stále více lidí ve věku nad třicet let a málokdo ví, jak s ním efektivně bojovat. Nejlepším řešením je rychlý operativní zákrok, ale ne každý si na něj troufne. Jak se hemeroidů tedy zbavit bez operace? Máme pro vás několik šetrnějších metod, které vám uleví od bolesti. 

Lepší léčení nemoci zubů

Posted in Zdraví a nemoci.

Až 70% dotazovaných Čechů se bojí nebo se vyhýbá návštěvě zubní ordinace a léčby nemocných zubů, protože zákroky jsou prostě nepříkemné. Jak cítí jakékoliv zubařské pomůcky, dělá se jim zle. My ale máme radu pro stomatology, jak to svým pacientům udělat příjemnější a odbourat v nich strach ze samotné návštěvy.

special care

Jak vznikají křečové žíly?

Posted in Zdraví a nemoci.

Nohy jako z olova a nepěkné metličky na pokožce. Nic Vám to neříká? Buďte rádi. Křečové žíly totiž trápí více jak 70% žen a 50% mužů. Křečové žíly nejsou pouze estetickým problémem, ale také onemocněním, které může vést až k životu nebezpečné trombóze.

Recenze Mikroskopu Leica

Posted in Zdraví a nemoci.

Někteří říkají „Konečně.“ – My říkáme „Už“. Společnost Leica Microsystems začala při vyvíjení mikroskopu úplně od začátku. Během procesu vývoje neupravovala stávající mikroskopy, ale navrhla zcela nový mikroskop od začátku do konce. Dentální mikroskop Leica je proto prvním systémem tohoto druhu určený pro využití v moderní stomatologické medicíně. Snaha se vyplatila.

Křečové žíly? Hlavně žádnou paniku!

Posted in Zdraví a nemoci.

Také patříte mezi ty, které vždy sáhnou po tmavých silonkách a návštěva koupaliště jim evokuje nejhorší noční můru? Pokud se ptáte, jak tyto dvě věci souvisí, nejspíše jste v klubu šťastných - těch, kterých se křečové žíly netýkají. Zbytek, který se v tomto popisku našel, ale zbytečně stresuje. Křečové žíly nejsou nemoc, která je nevyléčitelná. Bohužel osvěta ještě nepřišla tak daleko, aby se ženy naučily s tímto problémem bojovat a ne ho pouze skrývat pod vrstvami oblečení.

Prvním krokem by měla být návštěva lékaře. Ten určí počáteční léčbu. Možná nebude třeba ničeho jiného, než zvýšit lehký pohyb a nosit kompresní punčocháče. Opravdu, i to dokáže nástup křečových žil zastavit. Pokud jste však něco zanedbala, asi se zákroku nevyhnete. Ale ani v tomto případě není panika na místě. Chce to doslova klid a nohy v teple!