Pixmac000002036331u

Co je Crohnova nemoc?

Posted in Zdraví a nemoci.

Zdraví člověka je na prvním místě. Ne na darmo se říká že zdraví je nad všechno zlato světa. Děti, dospělé, staré lidi, všechny věkové skupiny trápí různé zdravotní problémy. Některé z nich jsou běžné, ale jiné jsou jen těžko léčitelné. Právě v takovém případě jsme ochoten dát vše za to, abychom si své zdraví ubránili. Každým rokem lékaři objevují nové nemoci, které nás mohou postihnout. Jednou z nich je Crohnova nemoc, která je infekční au nás ještě brzy nepoznaná. Ve světě se pomalu rozšiřuje, a proto musíme už teď dělat preventivní opatření, abychom se včas vyhnuli různým podobným nemocem.

Pořiďte si kvalitní matraci

Posted in Zdraví a nemoci.

Neumíte si vybrat správnou matraci? Proto si přečtěte náš přehled:

Matrace ze studené pěny jsou velmi oblíbené v posledních letech. Pěna se vytvaruje individuálně podle těla každého člověka. Tvarování má jednoduchý princip – podle teploty těla a tlaku, který je na ni vyvíjen, se změní i tuhost matrace. Jsou perfektní, pokud vás bolí záda.

Pružinová a taštičková matrace jsou pro milovníky tradice. Obyčejné pružinové matrace se dnes kupují snad jen na chalupu. Za to taštičkové jsou perfektní pro všechny, kdo se hodně potí, protože taštičky jsou prodyšné a nevzniká tak plíseň, ale roztoči. Navíc díky taštičkám a jednotlivým pružinám se perfektně zónují.

Pokud si chcete dopřát luxus a máte na něj, pak si pořiďte latexovou matraci. Mají dlouhou životnost a jsou krásně měkoučké.

Teória čínskej medicíny?

Posted in Zdraví a nemoci.

Teória čínskej medicíny zahŕňa veľké množstvo vedomostí, na základe ktorých je vybraný niektorý z konkrétnych liečebných postupov. Základná teória zahŕňa poznania toho, ako organizmus funguje v normálnom stave, ako vznikajú poruchy, aké sú ich príčiny a ako sa prejavujú a akým spôsobom je možné odstrániť.

Čínska medicína obsahuje disciplíny jako učenie o jin-jangu a piaatich prvkoch, o vnútorných orgánoch, o čchi (energii), krvi a telesných tekutinách, o sieti dráh (meridiány - cesty kde prúdi energia a krv), o príčinách vzniku ochorení, o mechanizme chorôb, metódy vyšetrovania, diferenciálna diagnostika alebo evencia a zásady liečby. Zaujíma vás to?

Vyřešte své křečové žíly

Posted in Zdraví a nemoci.

Skleroterapie je injekční metoda, při níž dochází k léčbě křečových žil neboli varixů. Samotná léčba probíhá vpichováním speciálního sklerotizačního roztoku přímo do postižené žíly. K zákroku se používají velmi tenké jehly. Po aplikaci léčivé látky do žíly dochází časem k jejímu postupnému přestavění ve vazivo. Po ošetření by mělo dojít ke kompresi pomocí elastických punčoch, které pacient nosí po dobu určenou ošetřujícím lékařem. Většinou platí, že čím větší ošetřená žíla, tím delší doba nošení kompresivních punčoch. Výše ceny léčby závisí také na velikosti varixu, u větších varixů pak bývá zákrok částečně hrazen zdravotní pojišťovnou.