Pixmac000002036331u

Iontové nápoje nejsou jen pro sportovce

Posted in Zdraví a nemoci.

V horkých letních dnech se často stává, že lidé nemyslí dostatečně na svůj pitný režim, což může vést nejen k mdlobám ale i k závažnějším důsledkům. Člověk se více potí a tím ztrácí často obrovské množství vody společně s velkým množstvím důležitých látek. Tělo je jako motor, který se bez dostatečného promazání může při vysokých otáčkách zadřít. Zabránit tomu umí iontové nápoje.

Ty dokáží poměrně rychle dodat tělu ztracené minerály i ionty a dodají tělu potřebné množství energie. S jejich pomocí doplníte vodu v těle a můžete si tak udržet konstantní výkon i v extrémních podmínkách. S iontovými nápoji budete úspěšně čelit nepříznivým teplotním podmínkám a odvrátíte jejich negativním dopadům na tělo v podobě křečí či kolapsů organismu.

Víte, kdo je výr a vír?

Posted in Zdraví a nemoci.

Nekonečná skepse vládne v českém pravopisu. Stačí jedno písmenko a kompletně změníme zvíře v přírodní úkaz. Nejsme kouzelníci? Výr je zvíře podobné sově, které na nás kouká tak, že nás kompletně rozhodí z míry. Naopak vír je proud vody, který vytváří efekt, jevící se jako vodní tornádo. Dále se také používá idiom rozvířit prach. Kde však nejčastěji děláme chyby? Například v oblíbených whirlpoolech - česky vířivkách. Projděte si internet a uvidíme, kolikrát narazíte na výřivky. Je to správně? Samozřejmě ne. Vířivky jsou správně jedině s měkkým I. Bohužel na toto pravidlo zatím není žádná kreativní poučka. Zkrátka, výr je zvíře s tvrdým, vír je živel s měkkým :-).

Jak funguje akupunktura?

Posted in Zdraví a nemoci.

akupunktura ZlínAsi jste o ní již slyšeli. O jedné z metod tradiční čínské medicíny – o akupunktuře Zlín. Pokud jste viděli nějaký obrázek, kde se provádí akupunktura Zlín, tak vás to možná mohlo vyděsit a odradit, protože lidé podstupující tuto proceduru vypadají jako někdo, kdo si nechává udělat spoustu piercingů a zohavit své tělo. Ale při akupunktuře se do těla zavádí jehličky do přesně stanovených bodů. Tyto body jsou na akupunkturních drahách, skrz které proudí životní energie. A pokud jste nemocní, tato energie se někde nahromadí a je v nerovnováze. A právě akupunktura ve Zlíně vám pomáhá dostat tělo zase do ideálu – do rovnováhy.